Bu sayfayı kişisel alanlarda paylaş Bu Sayfayı Yer İmlerine/Sık Kullanılanlara Ekle
Taski, Sprint Glass E3c, Camın, aynanın, diğer, yüksek parlaklık, özelliklerine sahip, yüzeylerin, iz bırakmadan, silinmesi için, kullanıma hazır, sprey temizleyici
Taski Sprint Glass E3c

 Ürün Özellikleri  


Camın, aynanın ve diğer yüksek parlaklık özelliklerine sahip yüzeylerin iz bırakmadan silinmesi için kullanıma hazır sprey temizleyici.
Koli içi Adet: 6 

Güvenli formülasyonu ürünün tüm suya dayanıklı sert yüzeylerde kullanılmasına olanak tanır. Uçak temizleme açısından ASTM standartlarına göre onaylanmıştır.

Nötr pH
Yüksek çözücü seviyeleri nedeniyle hızla kuruma özelliği
Deterjanların özel karışımı
Ferahlatıcı parfüm

ÜRÜN AVANTAJLARI

Pencereler, aynalar ve sırlı seramik yüzeyler ve plastik yüzeyler gibi suya dayanıklı sert yüzeylerde kullanım için uygundur.
Cam ve diğer yüzeylerde leke ve iz bırakmaz.
Diğer hafif yapışkan çamurlar lekeleri gibi parmak izlerini de mükemmel şekilde yok eder.
Hoş bir koku bırakır.

KULLANIM TALİMATLARI

Dozaj: Seyreltilmemiş şekilde kullanın
Uygulama: Yumuşak, tiftiksiz beze biraz sıkın ve yüzeyi kuru silin. Lekelerde Doğrudan yüzey üzerine püskürtün ve kuru silin.
Önemli not: Malzemeyi, kullanımdan önce küçük ve dikkat çekmeyen yerlerde test edin.

TEKNİK DATA
Görünüm : Açık mavi, berrak sıvı
Relatif yoğunluk (20°C) : 1.00
pH (direkt) : 7.5 - 8.0

GÜVENLİ KULLANIM VE SAKLAMA BİLGİSİ
Yalnızca profesyonel kullanıcılar içindir. Aşırı yüksek sıcaklıklardan uzakta, kendi ambalajında kapalı olarak stoklayın. 
 Taski Sprint Glass E3c ürün detayı LTS Temizlik Sistemleri sabun, dove, ankara, microfiber, çek çek, paspas, losyon, divomil, peçete, levha, ambalaj, faraş, terlik, temizlik, kat arabası, aparat, makina, suma, sabunluk, Dispenser, mop, hijyen, mutfak, RevoFlow , softcare, makine, kova, clearklens pro, duck, solare,Her Hakkı Saklıdır.
LTS Temizlik Sistemleri Ltd.Şti.