Bu sayfayı kişisel alanlarda paylaş Bu Sayfayı Yer İmlerine/Sık Kullanılanlara Ekle
Suma, Star Plus, D1 Plus, tencere, tava, cam, porselen, yıkanabilir, bütün ekipmanları, elde yıkamak için, hazırlanmış, konsantre deterjandır.
Suma Star Plus D1 Plus

Ürün Tanımı

Suma Stat plus (D1 plus), tencere, tava, cam, porselen ve yıkanabilir bütün ekipmanları elde yıkamak için hazırlanmış konsantre bir deterjandır.


Teknik Bilgiler / Veriler

AÇIKLAMA

Suma Star plus (D1 plus), tencere, tava, cam, porselen ve yıkanabilir bütün ekipmanları elde yıkamak için hazırlanmış konsantre bir deterjandır.

ÖZELLİKLERİ

Suma Star plus (D1 plus) bütün mutfak ekipmanlarının yıkanmasında kullanılabilen sıvı, yüksek konsantre, nötral bir deterjandır. Bulaşıklardaki yağı ve kurumuş gıdayı temizleyerek kolay durulanabilen ve lekesiz görünüm kazandıran anyonik ve nonyonik deterjanların bir karışımıdır. Dozajda doğruluk için Suma Star plus (D1 plus) sadece JohnsonDiversey Divermite kontrollü dozaj sistemi ile kullanılır.

ÜRÜN AVANTAJLARI

■Yüksek konsantrasyonlu formül sebebi ile daha az ambalaj atığı, daha az stoklama miktarı ve yer ihtiyacı, böylece mükemmel ekonomi sağlar.
■Kurumuş gıda ve yağlar üzerinde çok etkindir.
■Kolay durulanan, iz bırakmayan, fevkalade bir görünüm sağlar.
■Uzun süreli köpük sonucunda etkin temizlik sağlar.
■JohnsonDiversey Divermite sistemi ile ekonomik kullanım sağlar.

KULLANIM TALİMATLARI

Suma Star plus (D1 plus) JohnsonDiversey Divermite kontrollü dozaj sistemine uygun üretilmiş 1.5 L hijyenik plastik ambalajlardadır.

Genel temizlik:

1. 40litre ılık suya 15ml?lik 1 doz ilavesi ile solüsyon hazırlayın (0,375 ml/L).
2. Yıkanacak kapları içine daldırın, fırça, sünger veya bez yardımı ile yıkayın.
3. İyice durulayın, kurumaya bırakın.
Daha yoğun kirler için daha fazla kullanın.
Suma Star plus (D1 plus) konsantre bir ürün olduğu için kaba suyu doldururken akan suyun içine doze edin, böylece daha çabuk çözünür.

 Suma Star Plus D1 Plus ürün detayı LTS Temizlik Sistemleri terlik, kat arabası, clearklens pro, taski, RevoFlow , temizlik arabası, ambalaj, makine, mutfak, fırça, duck, hijyen, Shampoo , kat araba, solare, temizlik, dove, aparat, koku, Dispenser, ped, Aquamat , softcare, pisuar, kova, süzgeç, ovucu, lts, defoam, sabun,Her Hakkı Saklıdır.
LTS Temizlik Sistemleri Ltd.Şti.