Bu sayfayı kişisel alanlarda paylaş Bu Sayfayı Yer İmlerine/Sık Kullanılanlara Ekle
Suma, Quick D4.1, Alkol bazlı, yüzey dezenfektanı, endüstriyel mutfaklara, kullanıma hazır, sprey dezenfektandır.
Suma Quick D4.1

Ürün Tanımı

Alkol bazlı yüzey dezenfektanı. Suma Quick D4.1, endüstriyel mutfaklar için kullanıma hazır sprey dezenfektandır.

Teknik Bilgiler / Veriler

AÇIKLAMA Suma Quick D4.1,endüstriyel mutfaklar için kullanıma hazır sprey dezenfektandır.

ÖZELLİKLERİ Suma Quick D4.1 gõda temas yüzeylerini de içeren bütün sert yüzeylerde kullanıma hazır dezenfektandır. Mutfak ekipmanlarının ve diğer sert yüzeylerin hızlı ve etkin dezenfeksiyonunu sağlayan alkol ve bakterisidin optimum bir karışımıdır. Geniş bir yelpazedeki mikroorganizmalara karşı etkilidir.

ÜRÜN AVANTAJLARI Birçok mikroorganizmaya karşı etkindir,hijyen güvenliğine katkıda bulunur. Trigger sprey sayesinde kullanımı kolaydır. Çabuk kuruma özelliği sayesinde iş akışındaki duraklamaları minimize eder.

 KULLANIM TALİMATLARI Kirli alanları, kullanımdan önce bir JohnsonDiversey deterjanı ile yıkayıp bol su ile durulayın. 1. Suma Quick D4.1‘i, temiz yüzeye uygulayın. 2. 5 dakika bekleyin. 3. Yemeklerle kontak halinde olan yüzeyleri durulamak için temiz suya batırılmış bez veya tek kullanımlık kağıt havlu kullanın.

TEKNİK DATA Görünüş Berrak sıvı pH direkt 7.1 Yoğunluk (20 0C) 0.95

 Suma Quick D4.1 ürün detayı LTS Temizlik Sistemleri ovucu, çek çek, poşet, parfüm, sabunluk, duck, divomil, yer çek, kova, hijyen, mop, süzgeç, ambalaj, havlu, jumbo, suma, lts, battal, levha, kat araba, losyon, paspas, ankara, lateks eldiven, clearklens pro, active, mutfak, latex eldiven, terlik, Shampoo ,Her Hakkı Saklıdır.
LTS Temizlik Sistemleri Ltd.Şti.