Bu sayfayı kişisel alanlarda paylaş Bu Sayfayı Yer İmlerine/Sık Kullanılanlara Ekle
Suma Lima L3, yüksek alkali, bulaşık, yıkama makinesi, deterjanıdır, etkin kir çıkarma, sıvı deterjandır.
Suma Lima L3

Ürün Tanımı

Suma Lima L3 orta ve sert sularda kullanılmak üzere etkin kir çıkarma sağlaması için özel olarak formüle edilmiş, yüksek alkali bulaşık yıkama makinesi deterjanıdır.


Teknik Bilgiler / Veriler

AÇIKLAMA

Suma Lima L3 orta ve sert sularda kullanılmak üzere etkin kir çıkarma sağlaması için özel olarak formüle edilmiş, yüksek alkali bulaşık yıkama makinesi deterjanıdır.

ÖZELLİKLERİ

Suma Lima L3 geniş bir aralıktaki tek-tank ve multi-tank bulaşık yıkama makinelerinde kullanıma uygun, yüksek alkali, klorlu, sıvı bir deterjandır. Kurumuş besin lekeleri ve yağların etkili temizliği için kostik alkali ve klorlu ağartıcı içerir. İçeriğindeki özel inhibitörler bileşimi ve iyon tutucular ürünün, orta ve sert sularda kullanımına olanak sağlar.

ÜRÜN AVANTAJLARI

Yağ, nişasta ve proteinlerin kolay ve hızlı temizliğinde etkilidir
Konsantre oluşu ile kullanımda ekonomiktir
Tanin lekelerinin temizliğinde etkilidir
İçeriğindeki özel maddeler sayesinde orta ve sert su koşullarında bulaşık yıkama makinelerinde oluşan hızlı kireçlenmeyi engeller.

KULLANIM TALİMATLARI

Suma Lima L3 temel olarak JohnsonDiversey otomatik dozaj ekipmanı ile kullanılır. Geniş bir yelpazedeki tek-tank ve multi-tank bulaşık yıkama makinelerinde kullanımı uygundur. Mükemmel sonuçlar için bölgesel ihtiyaçlara bağlı olarak 1.5 - 4 ml/l dozajda kullanın. 4 ml/l konsantrasyonda 350 - 400 ppm?e kadar CaCO3 içeren sularda kullanılabilir. Ürünlerin karışımı nedeniyle tüplerde oluşabilecek kristalizasyondan kaçınmak için ilk kullanımda pompayı ve hortumları iyice yıkayın.Suma Lima L3 ürün detayı LTS Temizlik Sistemleri pisuar, ankara, kova, Dispenser, taski, makine, süzgeç, jilet, RevoFlow , lateks eldiven, duck, sabunluk, levha, kova, mop, fırça, softcare, parfüm, sabun, defoam, kat araba, koku, yer çek, mutfak, temizlik, ambalaj, makina, battal, paspas, temizlik arabası,Her Hakkı Saklıdır.
LTS Temizlik Sistemleri Ltd.Şti.