Bu sayfayı kişisel alanlarda paylaş Bu Sayfayı Yer İmlerine/Sık Kullanılanlara Ekle
Suma, Chlor Tabs D4, Dezenfektan, klor tableti, gıdayla, temas eden, yüzeyler dahil, tüm yüzeylerde, sebzelerin dezenfeksiyonunda, kullanılır.
Suma Chlor Tabs D4

Ürün Tanımı

Dezenfektan klor tableti.

Teknik Bilgiler / Veriler


AÇIKLAMA Suma Tab D4.0, gıda ile temas eden yüzeyler dahil tüm yüzeylerde ve sebzelerin dezenfeksiyonunda kullanılır.

ÖZELLİKLERİ Suma Tab D4.0, gıdanın temas ettiği veya etmediği tüm yüzeylerde çok etkin olarak kullanılan konsantre bir tablettir. Ürün, stabilize bir klor tabletidir, suda kolayca çözünür, çok genifl bir mikro-organizma yelpazesinde, her suda etkin bir dezenfektan olarak kullanılır. 10L suya 1 tablet, 150 ppm klor verir. Suma Tab D4.0, domates, salata gibi sebzelerin dezenfeksiyonunda etkili olan kloru, tabletin yapısından kolaylıkla kullanım sahasına çıkaran bir madde içerir.

ÜRÜN AVANTAJLARI Çok geniş bir mikro-organizma yelpazesinde, hijyen güvenliği sağlar.  Düşük sıcaklıkta ve kısa kontak sürelerinde etkindir.  Alüminyum dahil bütün yüzeylerde kullanılabilir.  Her tip sebzede hijyen sağlar.

KULLANIM TALİMATLARI Kirli bölgeleri öncelikle uygun bir JohnsonDiversey temizleme maddesi ile temizleyip durulayın. Genel Dezenfeksiyon: 1. 5L ılık suya 1 tablet koyun. Solüsyon hazırlayın. 2. Yüzeylere bez, fırça veya mopla uygulayın. 3. 5 dakika bekleyin. 4. Temiz su ile durulayın. Sebzelerin Dezenfeksiyonu: 1. Sebzeleri suyla çalkalayın. 2. 20L suda 1 tableti çözün. 3. Sebzeleri bu suya daldırın, en az 5 dakika bekleyin. 4. Temiz suyla durulayın.Suma Chlor Tabs D4 ürün detayı LTS Temizlik Sistemleri sabun, ankara, defoam, kova, softcare, peçete, solare, Aquamat , paspas, jumbo, battal, levha, fırça, temizlik, dove, kat araba, mutfak, pisuar, makine, poşet, clearklens pro, ambalaj, Shampoo , terlik, mop, losyon, duck, divomil, taski, faraş,Her Hakkı Saklıdır.
LTS Temizlik Sistemleri Ltd.Şti.