Bu sayfayı kişisel alanlarda paylaş Bu Sayfayı Yer İmlerine/Sık Kullanılanlara Ekle
Softcare Star H100, sentetik, deterjan bazlı, etkin temizlik sağlayan, genel bir, el yıkama, ürünüdür. Restoranlarda, okullarda, ofislerde, diğer kamuya, açık alanlarda, kullanıma uygundur.
Softcare Star H100

Ürün Tanımı


SoftCare Star, sentetik deterjan bazlı, etkin temizlik sağlayan, genel bir el yıkama ürünüdür. Restoranlarda, okullarda, ofislerde ve diğer kamuya açık alanlarda kullanıma uygundur.


Teknik Bilgiler / Veriler


AÇIKLAMA SoftCare Star, sentetik deterjan bazlı, etkin temizlik sağlayan, genel bir el yıkama ürünüdür. Restoranlarda, okullarda, ofislerde ve diğer kamuya açık alanlarda kullanıma uygundur.

ÖZELLİKLERİ SoftCare Star sentetik deterjan, nemlendirici ve parfüm bazlı genel el temizleyicidir. Etkin yüzey aktif maddesi yağlı kirlerin kusursuz şekilde atılmasını, atılan kirlerin emülsifikasyonunu ve emülsiyonun stabilizasyonunu sağlar. İçeriğindeki mono etanolamin sayesinde iyi köpürme özelliği, nemlendirici sayesinde ise iyi bir cilt bakımı sağlar. Parfümlü olarak üretilmiştir, kokusu ferahlık verir. SoftCare Star, alüminyum dispenserler hariç, restoranlarda, okullarda, ofislerde ve diğer kamuya açık mekanlardaki herhangi bir dispenserle kullanılabilir.

ÜRÜN AVANTAJLARI  Kusursuz temizleme performansı  Ekonomik

KULLANIM TALİMATLARI Üründen bir doz ele alınır, hafifçe ıslatılır ve kalın bir köpük tabakası oluşturması için ovalanır. Durulanıp iyice kurulanır. Ellerin kuru olması hijyenik açıdan önemlidir.

TEKNİK VERİLER

Görünüm : Mavi sedeşi viskoz parf. sıvı Relatif Yoğunluk [20°C]g/cm3] : 1.04 Viskozite [mPa.s;25°C] : 1250 pH (direkt) : 6.0

 

 Softcare Star H100 ürün detayı LTS Temizlik Sistemleri peçete, aparat, kova, kova, lateks eldiven, clearklens pro, pisuar, latex eldiven, taski, losyon, makine, ovucu, Dispenser, çek çek, suma, hijyen, defoam, active, ankara, sabunluk, süzgeç, sabun, yer çek, Shampoo , divomil, microfiber, havlu, battal, poşet, makina,Her Hakkı Saklıdır.
LTS Temizlik Sistemleri Ltd.Şti.