Bu sayfayı kişisel alanlarda paylaş Bu Sayfayı Yer İmlerine/Sık Kullanılanlara Ekle
Softcare, Plus Pure H401, El yıkama, sıvısı, dezenfektan, kusursuz bakterisit, özelliklere sahip, yumuşak bir, el yıkama, sıvısıdır, Ürün, parfüm içermez
Softcare Plus Pure H401

Ürün Tanımı


El yıkama sıvısı ve dezenfektan. SoftCare Plus Pure kusursuz bakterisit özelliklere sahip, yumuşak bir el yıkama sıvısıdır. Ürün parfüm içermez, bu nedenle yiyecek işlenen alanlarda kullanımıada uygundur.


Teknik Bilgiler / Veriler


AÇIKLAMA SoftCare Plus Pure kusursuz bakterisit özelliklere sahip, yumuşak bir el yıkama sıvısıdır. Ürün parfüm içermez, bu nedenle yiyecek işlenen alanlarda kullanımı da uygundur.

 ÖZELLİKLERİ SoftCare Plus Pure yumuşak bir yüzey aktif sistemi, bakterisidal ajan, kıvamlaştırıcı polimer ve nemlendirici bazlıdır. Amfoterik, poliglukosit, noniyonik bazlı yumuşak yüzey aktif sistem, yağlı kirlerin kusursuz şekilde çıkarılmasını sağlar. ?çerikteki bu maddeler cilt üzerinde yumuşak etkili olduğundan, sık olarak el yıkama gerektiren alanlarda kullanıma uygundur. Ürün iyi bir bakterisid olan klorhegzidin diglukonat ile formüle edilmiştir. Bu madde, eller durulanıp kurulandıktan sonra bile bakterilere karşı aktif kalır. Sağlık alanındaki uygulamalarda, klorhegzidin bazlı formülasyonlar genel dezenfektan olarak sıklıkla kullanılır. SoftCare Plus Pure parfüm içermez, yiyecekleri lekeleme ve koku verme riski olmadığından yiyecek sektöründeki alanlarda kullanımı uygundur.

 ÜRÜN AVANTAJLARI  Çok etkili bir bakterisid olan klorhegzidin diglukonate içerir.  Eller için yumuşaktır, sık el yıkamada kullanılabilir.  Kusursuz temizleme performansına sahiptir.  Parfüm ve boya içermez (yiyecek sektöründeki alanlarda kullanıma uygundur.)

KULLANIM TALİMATLARI Üründen bir veya iki doz ele alınır. Eller ılık suyla yıkanır. Durulanır ve iyice kurulanır. Ellerin kuru olması hijyenik açıdan önemlidir.

 TEKNİK DATA Görünüş : Renksiz sarı viskoz sıvı Relatif yoğunluk [20°C] : 1.005 Viskozite [mPa.s;25°C] : 1050 pH [direkt] : 5.25URSoftcare Plus Pure H401 ürün detayı LTS Temizlik Sistemleri kat arabası, duck, faraş, makine, mutfak, levha, ped, hijyen, kova, kat araba, clearklens pro, havlu, Aquamat , ankara, fırça, johnson, latex eldiven, lts, RevoFlow , divomil, makina, sabunluk, battal, sabun, çek çek, terlik, defoam, koku, peçete, jilet,Her Hakkı Saklıdır.
LTS Temizlik Sistemleri Ltd.Şti.