Bu sayfayı kişisel alanlarda paylaş Bu Sayfayı Yer İmlerine/Sık Kullanılanlara Ekle
kişisel, kişisel hijyen, bakım, hijyen, otel, hastane, kamu, yemek şirketleri, sanayi, temizlik sistemleri
Kişisel Hijyen

Kişisel Hijyen


Kişisel Bakımda Profesyonel İşletmelere Profesyonel Ürünler

Her işletme temizlik ve hijyen açısından maksimum güvenilirliğe ulaşmak zorundadır. Kişisel bakım ve hijyen, bireyden başlayarak genele yayılan temizlik zincirindeki en önemli halkalardan biridir. Özellikle ortak kullanım alanları ve mutfaklarda çapraz bulaşmanın önlenmesi için kişisel hijyene büyük bir özen gösterilmelidir.

JohnsonDiversey; otel, hastane, okul, yemek şirketleri, sanayi, kamu ve diğer kuruluşlarda diğer alanlarında olduğu gibi kişisel bakım ve hijyen konusunda da beklentilerinize uygun ürün, sistem ve hizmetleri sunmaya hazırdır.

JohnsonDiversey'in kişisel temizlik ve hijyen ürünleri; el yıkama sıvıları, el dezenfektanları, dezenfektanlı el yıkama sıvıları, saç ve vücut şampuanlarından oluşmaktadır.


Ürünlerimiz


 
 

Kişisel Hijyen LTS Temizlik Sistemleri ped, duck, makine, lateks eldiven, makina, ankara, mutfak, jilet, poşet, yer çek, battal, suma, Dispenser, taski, losyon, divomil, jumbo, aparat, kova, defoam, active, latex eldiven, dove, clearklens pro, sabun, levha, solare, ambalaj, microfiber, ovucu,Her Hakkı Saklıdır.
LTS Temizlik Sistemleri Ltd.Şti.