Bu sayfayı kişisel alanlarda paylaş Bu Sayfayı Yer İmlerine/Sık Kullanılanlara Ekle
Kariyer, iş alımı, lts ile çalışmak, personel, lts işçi, lts ile çalış
LTS Temizlik Kariyer
LTS Temizlik, şirket kurum kültür ve hedeflerini paylaşabilecek, belli yetkinliklere sahip ve ilgili pozisyonun gerektirdiği temel mesleki bilgileri barındıran adaylara işe alım sürecinde yapılan görüşmeler sonucunda iş teklifi sunar. Yıllık yapılan iş gücü planlaması doğrultusunda, LTS Temizlik ile anlaşmalı web sitelerden gelen başvurular ve işe alım şirketlerinin veritabanları incelenerek gerekli temel niteliklere sahip adaylardan oluşan bir havuz oluşturulur.
İşe alma ve yerleştirme sürecinde bu havuz içinden ihtiyaca göre uygun adaylar, işe alım ve danışmanlık firmaları ile birlikte değerlendirilerek, insan kaynakları ve pozisyonun ilgili yöneticilerinin katıldığı mülakat sürecinden geçirilmek üzere görüşmeye davet edilir. İşe alım süreci, pozisyonun seviyesine göre en az 2 aşamadan oluşmaktadır.

LTS Temizlik Kariyer LTS Temizlik Sistemleri temizlik arabası, süzgeç, clearklens pro, mop, Aquamat , levha, makina, jilet, ankara, temizlik, suma, solare, softcare, paspas, sabunluk, lateks eldiven, çek çek, Dispenser, makine, ovucu, mutfak, yer çek, kova, active, koku, ambalaj, latex eldiven, peçete, aparat, sabun,Her Hakkı Saklıdır.
LTS Temizlik Sistemleri Ltd.Şti.