Bu sayfayı kişisel alanlarda paylaş Bu Sayfayı Yer İmlerine/Sık Kullanılanlara Ekle
Jontec Extra, Polimer, Cila Bakım Ürünü, Polimer bazlı, zemin koruyucu, ıyi bir, parlaklık katmanı, oluşturan, kalıcı bir, film tabakası sağlar
Jontec Extra

Ürün Tanımı


Polimer Cila Bakım Ürünü.


Teknik Bilgiler / Veriler


AÇIKLAMA Polimer bazlı zemin koruyucu. ıyi bir parlaklık katmanı oluşturan kalıcı bir film tabakası sağlar. Bunun yanı sıra deterjan içeriği de iyi bir temizleme performansı gösterir.

ÖZELLİKLERİ  Polimerlerin, mumların ve deterjanların mükemmel bir kombinasyonu.  Parlak-kuru, aşınma dirençli koruyucu bir film üretir.  Çok yönlü uygulama  Koruyucu polimer film, her ilave uygulama ile kuvvetlendirilir.

ÜRÜN AVANTAJLARI Yoğun bir giriş-çıkış trafiğinin olduğu alanlarda bile etkin zemin koruma ve film oluşturma.  Kayma dirençli yüzey oluşturur.  Cila koruması sağlar ve ekstra parlatıcı özelliğe sahiptir.  Paspaslama için hatta kombine yer yıkama makinesinde kullanım için de ideal olan tüm suya dayanıklı, sert yüzeylerde koruma için saf (katışıksız) ve/veya bakım için seyreltilmiş şekilde kullanılabilir.  Koruyucu film her uygulamayı geliştirir ve yüzeyin temizlenmesini kolaylaştırır.

KULLANIM TALİMATLARI Dozaj: Minimum dozaj: 10 l solüsyon için 100 ml (%1 / 1:100) ılave koruma için konsantrasyonu %4\'e kadar artırın. Elle uygulama: 10 l solüsyon için 200 ml (%2) Kombine yer yıkama makinesi: 10 l solüsyon için 100-200 ml (%1 - 2). Başlangıç uygulaması: Seyreltilmemiş olarak veya 1L solüsyon için 500 ml (1:1) oranında kullanın. Uygulama: Islak paspaslama: Su dolu depoya ürünü ekleyin, solüsyonu uygulayın, ve kirli solüsyonu uzaklaştırın. Makine: Makinenin su dolu tankına ürünü ekleyin, solüsyonu uygulayın ve zemini temizleyin. Başlangıç uygulaması: Başlangıç uygulaması için ürünü önerilen şekilde ekleyin, cila veya temiz bir bez ile solüsyonu eşit şekilde uygulayın. Solüsyonun kurumasını bekleyin. Gerekirse ilave kaplamalar uygulayın. Ekstra parlaklık için cila Önemli not: Ürünü kaplanmamış ahşap veya mantar zemin gibi suya hassas zeminlerde kullanmayın. Topaklanma türü ve miktarına bağlı olarak ara temizlik için (TASKI/JohnsonDiversey Jontec Forward / TASKI Uniforte) kullanın.

TEKNİK DATA Görünüm : Süt gibi beyaz sıvı Relatif yoğunluk (20°C) : 1.02 pH (direkt) : 8.0 - 8.5 pH Solüsyon (%1) : 8.0 ± 0.5

 Jontec Extra ürün detayı LTS Temizlik Sistemleri defoam, paspas, latex eldiven, jumbo, duck, ovucu, taski, kova, yer çek, levha, kova, jilet, fırça, softcare, Shampoo , Dispenser, active, ankara, johnson, pisuar, microfiber, mutfak, losyon, temizlik arabası, aparat, makine, peçete, poşet, makina, Aquamat ,Her Hakkı Saklıdır.
LTS Temizlik Sistemleri Ltd.Şti.