Bu sayfayı kişisel alanlarda paylaş Bu Sayfayı Yer İmlerine/Sık Kullanılanlara Ekle
Jontec Eternum, Yüksek parlaklık, sağlayan, akrilik cila, Düz, suya dayanıklı, sert yüzeylerin, çoğu için, yüksek-parlatıcı özellikli, kayma dirençli, zemin emülsiyonu
Jontec Eternum

Ürün Tanımı


Yüksek parlaklık sağlayan akrilik cila.


Teknik Bilgiler / Veriler
AÇIKLAMA


Düz ve suya dayanıklı, sert yüzeylerin çoğu için yüksek-parlatıcı özellikli, kayma dirençli zemin emülsiyonu. Teknolojisi sayesinde yüzeyler sürtünmeye ve kire karşı üstün bir direnç kazanır. Verimliliği artırmak için bakım maliyetlerinin azaltılmasını sağlar. Kolay uygulanabilir, sıradan emülsiyonların yüksek seviyede bakım gerektirdiği yoğun bir giriş çıkış trafiğinin yaşandığı her yerde idealdir.

ÖZELLİKLERİ
•Yüksek-parlatıcı özellikli, koruyucu tabaka
•Sert, dayanıklı ve aşınma dirençli koruma
•Uygulama kolaylığı, kısa kuruma süresi
•Uluslar arası standartlara (ASTM D-2047) göre kaymaya karşı dirençli
•Kolay onarılabilir

ÜRÜN AVANTAJLARI
•Uzun süre kalıcı yüksek parlaklık sağlayarak zeminin doğal görüntüsünü geliştirir.
•Yoğun giriş-çıkış trafiğinde bile sürtünme izlerine ve kire karşı üstün direnç
•Vinil, sentetik, muşamba, taş, kaplanmış ahşap ve mantar zemin türlerinin çoğunda mükemmel tutuculuk Paspas veya bir bez ile uygulanabilir. Mükemmel dağılım (düzleştirme) için eşit şekilde yayılır.
•Çalışanlarınız ve müşterileriniz için garantili güvenlik
•En sık uygulanan bakım yöntemlerine yanıt verir.

KULLANIM TALİMATLARI
Dozaj:
Ürün kullanıma hazırdır. Seyreltmeden kullanın.
Uygulama:
Sadece zımparalanmış ve derinlemesine durulanmış ve tamamen kuru zeminlere uygulayın. Gözenekli ve hasarlı zeminlere, uygulamadan önce Johnson Diversey zemin kaplayıcı uygulayın. Ürünü, idareli olarak yere dökün ve hala ıslakken üst üste çakışan 1-1.5 m uzunlukta şeritlerde cila ile beraber eşit olarak dağıtın. Benzer şekilde ilave kaplamalar uygulamadan önce, (20-30) dakika boyunca tamamen kurumasını bekleyin. Gözeneksiz, düz zeminlere iki defa kaplama yapın. Gözenekli zeminler için genellikle üç kaplama yeterlidir.
Muşamba:
İlk kaplama kuruduktan sonra, muşamba zemini mavi tamponlu tek diskli yıkama makinesi ile düzleştirin, sonra ıslak paspaslama yapın ve ilave kaplamalar uygulamadan önce tamamen kurumasını bekleyin.
Üst zımparalama ve yeniden kaplama:
Tek cila tabakasını kaldırmak için JohnsonDiversey zemin üst zımparası kullanın ve kirli solüsyonu kombine yer yıkama makinesi veya ıslak vakum temizleyicisi ile toplayın. Tamamen kurumasını bekleyin ve ilave kaplama(lar) uygulayın.

Önemli not:
Diğer maddelerle seyreltmeyin veya karıştırmayın. ?şlenmiş plastik (yaylı vinil) ve kaplanmamış ahşap veya mantar zeminler üzerinde kullanmayın. Profilli/çivili kauçuk zeminlerde kullanmak için danışın. Dışarıda veya ıslak yerlerde kullanmayın.

TEKNİK DATA
Görünüm : Süt gibi beyaz sıvı
Relatif yoğunluk (20°C) : 1.04
pH (direkt) : 8.2 - 8.7
Uygulama miktarı : 20-40 ml/m2

 Jontec Eternum ürün detayı LTS Temizlik Sistemleri ped, aparat, ankara, softcare, kova, çek çek, mutfak, terlik, pisuar, lts, makine, defoam, havlu, temizlik arabası, solare, kat araba, faraş, poşet, jilet, kova, lateks eldiven, fırça, suma, sabun, ovucu, Dispenser, sabunluk, microfiber, Shampoo , dove,Her Hakkı Saklıdır.
LTS Temizlik Sistemleri Ltd.Şti.