Bu sayfayı kişisel alanlarda paylaş Bu Sayfayı Yer İmlerine/Sık Kullanılanlara Ekle
lts, lts temizlik, temizlik ürünleri, temizlik mamülleri, johnsondiversey, lever, unilever, diversey, ankara bayii, ankara bayisi, lever temizlik sistemleri
LTS Temizlik Hakkında

Temsilciğini yapmakta olduğumuz "Johnson Diversey" 100 yılı aşkın süredir dünya çapında faaliyet gösteren, ilk aşamada Ünilever bünyesinde "Lever Endüstriyel" olarak, daha sonrasında, yine dünya genelinde faaliyet gösteren "Diversey Kimya" ile birleşmesinden meydana gelen "DiverseLever" olarak hijyen ürünleri ve sistemleri alanında yoluna devam ederken, yine kendi alanında bir dünya devi olan Johnson Wax şirketi ile güçlerini birleştirmiştir. Kendi alanında dünyanın en büyük hijyen ürünleri ve sistemleri üreticisi, satıcısı ve uygulayıcısı olmuştur. LTS Temizlik Sistemleri Makineleri Kimyasalları ve Hizmeti Ltd. Şti. Olarak kendi alanında bu kadar büyük, bu kadar kapsamlı, en kaliteli ürünleri ve sistemleri üretip satan bir şirketin temsilciliğini yapmaktayız. Tüm Kurum, Kuruluş, Hastane, Temizlik firması, Okul, Catering firması ve insanların toplu olarak yaşadığı, tüm mekanların temizlik hijyen sistemleri ihtiyacını karşılamak, sektörün ihtiyacı olan tüm ürün ve hizmet yelpazesini aynı zamanda danışmanlık hizmeti ile birlikte sunan komple hijyen sistemleri şirketidir. Ayarıca kurum ve kuruluşlara ürün ve hizmet tedariki sırasında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek, ücretsiz fizibilite raporları hazırlamak işimizin bir parçasıdır. Bu sayede müşterilerimiz işlerine en uygun ürün ve sistemi satın almış olacaklardır.


LTS Temizlik Hakkında LTS Temizlik Sistemleri dove, terlik, kova, poşet, divomil, peçete, paspas, jilet, havlu, losyon, temizlik, levha, makine, jumbo, kat arabası, yer çek, sabunluk, parfüm, kova, RevoFlow , fırça, lts, battal, active, Shampoo , suma, sabun, defoam, pisuar, ambalaj,Her Hakkı Saklıdır.
LTS Temizlik Sistemleri Ltd.Şti.