Bu sayfayı kişisel alanlarda paylaş Bu Sayfayı Yer İmlerine/Sık Kullanılanlara Ekle
çamaşır, çamaşır hijyeni, çamaşır temizliği, oteller için, kurumlar için, misafirhaneler için, temizlik çözümleri
Çamaşır Hijyeni Ürünleri

Çamaşır Hijyeni


İnsan Sağlığında Çamaşır Hijyeninin Önemi


İnsan sağlığı açısından çamaşır hijyeninin önemi tartışılmaz. Çamaşırlar, işletmelerin hijyen standardını yansıtan en somut göstergelerden biridir.


JohnsonDiversey , uzmanı olduğu çamaşır hijyeninde, her büyüklükte işletmenin yıkama koşullarına ve beklentilerine uygun, etkin ve ekonomik ürün ve sistemler sunar. Üstün yıkama sonuçları için tekstil ve makine üreticileri ile ortak çalışmalar yaparak sektördeki yenilik ve gelişmeleri müşterileri ile paylaşır.

JohnsonDiversey'in dünyaca tanınan ürünleri, çamaşırlarda sağladığı mükemmel temizliğin yanısıra hijyen seviyesini yükselterek de kullanıcıları risklere karşı korur.


JohnsonDiversey, yenilikçi, gelişmiş likit deterjanları ve tam otomatik dozaj sistemleri ile çamaşır yıkama işleminin denetim altında tutulmasını ve yüksek performansın sürekli olmasını sağlar. Aynı zamanda çalışanların deterjanla direkt teması engellenir ve hatasız dozajlama ile maliyet artışı önlenir.


Çalışanlar, uygulamalı ve teorik eğitimler ile ürün ve sistemler konusunda bilgilendirilerek, sorunsuz bir çalışma ortamı sağlanır. Satış sonrası periyodik ziyaretlerle verilen destek ve karşılaşılan problemlere bulunan doğru ve hızlı çözümlerle verimlilik ideal seviyelere çıkarılır.


Ürünlerimiz


 
 

Çamaşır Hijyeni Ürünleri LTS Temizlik Sistemleri mop, active, süzgeç, hijyen, Dispenser, softcare, solare, makine, lts, faraş, ped, latex eldiven, jilet, ovucu, havlu, terlik, yer çek, Aquamat , Shampoo , çek çek, pisuar, peçete, kova, parfüm, mutfak, kat araba, paspas, sabun, suma, microfiber,Her Hakkı Saklıdır.
LTS Temizlik Sistemleri Ltd.Şti.