Bu sayfayı kişisel alanlarda paylaş Bu Sayfayı Yer İmlerine/Sık Kullanılanlara Ekle
bina, bina bakımı, johnsondiversey bina bakımı, diversey, yer temizleme ürünleri, lts bina bakımı, lts temizlik bina bakımı
Bina Bakımı Ürünleri

Bina Bakımı


Mali güçlükler, yeni yasal düzenlemeler, artan rekabet, beklentileri yükselen toplum... İşiniz her geçen gün biraz daha güçleşiyor. Bunun yanı sıra işletmenizin bina bakımını da düşünmek zorundasınız. Bina bakımı, işletmeniz hakkında ilk ve önemli izlenimi yaratması açısından, gerekliliğin de ötesinde bir zorunluluktur.


JohnsonDiversey, büyük bilgi birikimi ile tüm dünyada büyük kuruşlara bina bakımı çözümleri sunan büyük bir kuruluştur. JohnsonDiversey'i temizlik ve hijyen konusunda dünya gücü yapan entegre yaklaşımıdır. JohnsonDiversey etkin, kullanımı kolay ve hızlı, ekonomik, kullanıcı güvenliğini gözeten, çevre dostu ürün makina ve sistemler sunar.


Sizi de, hizmet sunduğumuz dünyada ünlü otel zincirleri, dev endüstri şirketleri, hastaneler, okullar ve benzeri sayısız kuruluşlar gibi temizlik ve hijyende mükemmel sonulara ulaşmak için JohnsonDiversey uzmanlığı ile işbirliği yapmaya davet ediyoruz.


Ürünlerimiz


 
 

Bina Bakımı Ürünleri LTS Temizlik Sistemleri poşet, koku, makine, losyon, ambalaj, divomil, suma, levha, ankara, duck, temizlik arabası, solare, Aquamat , dove, clearklens pro, ped, yer çek, pisuar, latex eldiven, kat arabası, active, hijyen, havlu, jilet, mop, Shampoo , makina, RevoFlow , çek çek, faraş,Her Hakkı Saklıdır.
LTS Temizlik Sistemleri Ltd.Şti.